+420 732 306 655

Po – Pá: dle objednání

ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT KRÁSNÁ

Larens Professional

Proč Larens Professional?

Procedury, které fungují

Co stojí za mimořádnými účinky a efekty, které lze pocítit ihned po ošetření preparáty Larens Professional? Jsou to určitě, na trhu výjimečné, kompozice receptur připravovaných v laboratořích WellU. Složení formulí jednotlivých výrobků na Vás udělá dojem.

Snažíme se, aby ingredience používané v Larens Professional měly nejvyšší kvalitu, jejich koncentrace byly vysoké (ale také optimální) a propojení složek synergické, aby se vzájemně podporovaly, a naopak nevylučovaly své účinky.

V nových, vylepšených produktech řady Larens Professional najdeme pouze přírodní konzervační látky, které nejen plní svou funkci: tj. chrání produkt před působením mikroorganismů, ale také zlepšují vstřebávání aktivních látek a hydratují pokožku.

Tyto látky nevykazují toxicitu, nezpůsobují alergické reakce, jsou zcela bezpečné a čistě přírodní. Na základě průběžně měnících se předpisů, a také ve snaze být na trhu o krok dopředu, jsme se rozhodli zaměřit se na bezpečné vonné směsi, které neobsahují alergenní látky.

Aktivní složky ve výrobcích

Liposomal Collagen Complex je čistý kolagen apouzdřený v lipidové dvojvrstvě, který se dostává do hlubších vrstev kůže a dodává přírodní kolagenová vlákna a peptidové frakce přímo na místa poškození kůže a obnovuje ji zevnitř.

Co jsou bioaktivní rybí peptidy?

Jsou to bílkoviny přírodního původu, které zjistí, jaké jsou potřeby organismu v daném okamžiku.

Jak působí bioaktivní rybí peptidy?

V závislosti na jejich struktuře plní různé funkce v organismu: signální, uvolňující, transportní. Signální peptidy vysílají signál do fibroblastů, které aktivují syntézu bílkovin podpůrných tkání: kolagenu a elastinu, představujících stavební látky všech tkání organismu. S věkem klesá schopnost jejich tvorby, proto je kůže tak velmi potřebuje. Uvolňující peptidy uvolňují obličejové svaly, díky tomu se mimické vrásky stávají neviditelnými a tak vzniká “botoxový efekt”. Transportní peptidy přenášejí látky, které buňky nezbytně potřebují k přežití, a tím urychlují regenerační procesy.

Růstové faktory jsou polypeptidy – bílkoviny složené ze sekvencí aminokyselin. Jak působí? Především aktivují syntézu DNA. Prostřednictvím aktivace syntézy DNA se buňky začínají množit. Množení buněk dále způsobuje vyplnění deficitů v kůži i zploštění a odstranění vrásek. Nově vzniklé buňky a kapiláry navíc umožňují lepší průtok živin a kyslíku, čímž se urychlí regenerační procesy. Růstové faktory aktivují také syntézu fibroblastů, díky tomu nastává zvýšení tvorby kolagenu – pokožka se stává pružnou a pevnou. Přispívají také k výměně poškozených buněk za nové. Dá se tedy říci, že naše pokožka dostane nový život.

Co je to? Není to nic jiného než polysacharid s cyklickou strukturou. V tomto komplexu se nachází v podobě koncentrovaného 3-5% roztoku.

Jak působí? Vytváří uzavřený prostor pro složky všech komplexů obsažených v masce a tímto jim zajišťuje optimální podmínky pro působení. Především vytváří na pokožce specifický film, což umožňuje složkám proniknout hluboko do kůže a optimalizovat jejich účinky. Navíc upravuje strukturu pokožky: vyplňuje její deficity, díky tomu působí proti vráskám, vyhlazuje a chrání před škodlivým působením vnějších faktorů, kterému je naše pleť denně vystavena. Navíc stavba molekuly cyklodextrinu zvyšuje rozpustnost složek různého chemického charakteru a tímto optimalizuje jejich působení a zvyšuje jejich odolnost v kosmeceutiku.

Další složky ve výrobcích

 • Extrakt ze zelené kávy
 • Liporeductyl
 • Alpaflor® Alp-Sebum®
 • Ektoin
 • Hamamelis Virginiana
 • Bílkovy HSP
 • Kolagen
 • Antarktigin
 • Beauplex VH
 • Nerafinované oleje
 • Ginko biloba
 • Lipout™