Poskytované služby
BTL Emtone - NOVINKA!BTL EmsellaBTL Exilis - BodyliftingBTL Exilis - FaceliftingBTL Exilite - IPL epilaceBTL Exilite - IPL omlazeníBTL Exilite - IPL redukce akné, žilekBTL Exilite - IPL odstranění pigmentacíChemický peeling LarensKosmeceutika LarensE-Shop

BTL Exilite - IPL epilace

Jedná se o nejmodernější a nejúčinnější způsob trvalé depilace metodou fototermolýzy (použití světla, tzv. IPL metoda).

Pomocí selektivní fototermolýzy dochází bezbolestně k postupnému odstranění ochlupení na principu převodu intenzivního světla na tepelnou energii. Intenzivní světelný impuls se absorbuje v tkáni obsahující barvivo (melanin) a díky vzniklé tepelné energii dochází ke zničení vlasového folikulu bez porušení okolní tkáně.

Průběh, frekvence a doba ošetření

Před aplikací IPL světla je nezbytné 15-20 dní chloupky neodstraňovat vytrháváním, lze je pouze zkracovat stříháním či holením. Večer před zákrokem proveďte oholení ošetřované oblasti. Během ošetření nanese pracovník na depilovanou část chladivý gel a aplikuje světelné impulzy. Chloupek zůstává i nadále v pokožce, působí jako přirozená bariéra proti zanícení. Po několika dnech sám vypadne tlakem okolního růstu epidermu.

Interval sezení se liší v závislosti dle ošetřované části těla, průměrně se jedná o dobu 4-6 týdnů. Počet ošetření je nejčastěji 4-6.

Ceník