Poskytované služby
BTL Emtone - NOVINKA!BTL EmsellaBTL Exilis - BodyliftingBTL Exilis - FaceliftingBTL Exilite - IPL epilaceBTL Exilite - IPL omlazeníBTL Exilite - IPL redukce akné, žilekBTL Exilite - IPL odstranění pigmentacíChemický peeling LarensKosmeceutika LarensE-Shop

BTL Exilite - IPL odstranění pigmentací

Přístroj využívající intenzivní pulzní světlo (IPL) pracuje na principu fototermolýzy a nabízí širokou škálu kosmetických ošetření. Vedle ochlupení odstraňuje hormonální či pigmentové skvrny, rozšířené žilky, tetování či akné. IPL světlo ovlivňuje novotvorbu kolagenu a tím vede k vypnutí a zvýšení tonu pokožky, vyhlazuje drobné vrásky, vyrovnává zabarvení pleti a redukuje rozšířené póry a akné.

Odstranění skvrn

Průběh, frekvence a doba ošetření
Před ošetřením je nezbytné nevystavovat se slunci a neopalovat se v solariu po dobu 2-4 týdnů před a po sezení. Po aplikaci se doporučuje používat přípravky proti slunci s ochranným faktorem 30.

Po ošetření IPL světlem pigmentové léze zpravidla mírně ztmavnou, zrohovatí a odloupnou se. Přechodně na několik minut až hodin se může objevit zarudnutí pokožky, což je normální reakcí připomínající mírné spálení od slunce. Líčení je možné ihned po zákroku.

Ošetření trvá 15-30 minut.

Užití IPL metody se nedoporučuje v těhotenství, bezprostředně po opalování, při epilepsii apod.

Ceník