Poskytované služby
BTL Emtone - NOVINKA!BTL EmsellaBTL Exilis - BodyliftingBTL Exilis - FaceliftingBTL Exilite - IPL epilaceBTL Exilite - IPL omlazeníBTL Exilite - IPL redukce akné, žilekBTL Exilite - IPL odstranění pigmentacíChemický peeling LarensKosmeceutika LarensE-Shop

BTL Exilis - Facelifting

Jedná se o celkové omlazení obličeje radiofrekvenční metodou. Tento lifting nové generace ničí stará kolagenová vlákna a stimuluje tvorbu nového vlastního kolagenu a elastických vláken. Tento proces napomáhá ke zpevnění, vypnutí a prokrvení pokožky obličeje, jehož výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnutí linie kolem očím nosu, úst a podbradku. Vede též ke zjemnění mimických vrásek a vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovnostmi po akné. Jeho užití je vhodné též na oblast hřbetů rukou. Výsledek ošetření je trvalý a viditelný a patří k jedním z objevů současné medicíny jako prevence stárnutí. Efekt radiofrekvenční metody je klinicky ověřen a je prováděn certifikovaným přístrojem.

New Age facelift

Pro jemnější výsledky se doporučuje ošetření absolvovat vícekrát po sobě, v průměru 4-6krát. Pokožce se navrací hebkost, pružnost a pevnost. Neinvazivní přístup využívají osoby s povadající pokožkou obličeje, krku a dekoltu, stejně jako ženy a muži, kteří si přejí zlepšit svůj vzhled. Pro zastavení stárnutí se doporučuje využívat radiofrekvenční metodu jedincům již před 35. rokem, pro omlazení pleti kdykoliv.

Průběh, frekvence a doba ošetření
Radiofrekvenční ošetření se provádí pomocí speciální hlavice na očištěnou pleť bez make upu a trvá 30-40 minut. Ošetření je bezbolestné a bez vedlejších účinků. Po ošetření tohoto typu může být kůže po krátký čas lehce začervenalá a prokrvená, což samo odezní.

New Age facelift

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky klienta a na jeho přáních. Obecně se doporučuje 4-6 ošetření v odstupu 7-10 dnů. Opakování ošetření v delším časovém úseku umožňuje zachování dosažených výsledků.

Ceník