Poskytované služby
Emsella-léčba inkontinenceMesobotoxBiostimulační laserLiposukce zmražením
tukových buněk
Neinvazivní liposukce
EXILIS
Bodylifting EXILISOmlazení obličeje EXILISVyhlazení celulitidy X-WAVEPermanentní epilaceOdstranění drobných
vrásek obličeje
Odstranění rozšířených
žilek a léčba akné
Odstranění hormonálních
a pigmentových skvrn
Chemický peeling LarensKosmeceutika LarensE-Shop

Odstranění rozšířených žilek a léčba akné

Přístroj využívající intenzivní pulzní světlo (IPL) působí na principu fototermolýzy a poskytuje širokou škálu kosmetických ošetření. Vedle odstranění rozšířených žilek nabízí trvalou depilaci, ošetření akné, redukci stařeckých či pigmentových skvrn. IPL světlo ovlivňuje novotvorbu kolagenu a tím vede k vypnutí a zvýšení tonu pokožky, vyhlazuje drobné vrásky, vyrovnává zabarvení pleti a redukuje rozšířené póry a akné.

Odstranění rozšířených žilek

Metoda je bezbolestná, v průběhu ošetření můžete pociťovat maximálně slabý pocit tepla při jednotlivých záblescích. Ošetření trvá 15-30 minut podle velikosti ošetřované plochy. Po sezení můžete ihned odejít. Na kůži nevznikají žádné patologické projevy. Přechodně se může vyskytnout zarudnutí, které do několika minut až hodin samovolně vymizí. Ošetření je vhodné pro muže i ženy jakéhokoli věku a typu pleti.

Léčba akné: IPL likviduje bakterie způsobující akné, pro dosažení optimálního efektu je zpravidla třeba 4-8 ošetření v intervalu 1-2 týdny. Během terapií a minimálně 2 týdny po ukončení je třeba se vyvarovat intenzivního slunečního záření.

Ceník