Poskytované služby
Emsella-léčba inkontinenceMesobotoxBiostimulační laserLiposukce zmražením
tukových buněk
Neinvazivní liposukce
EXILIS
Bodylifting EXILISOmlazení obličeje EXILISVyhlazení celulitidy X-WAVEPermanentní epilaceOdstranění drobných
vrásek obličeje
Odstranění rozšířených
žilek a léčba akné
Odstranění hormonálních
a pigmentových skvrn
Chemický peeling LarensKosmeceutika LarensE-Shop

Neinvazivní liposukce EXILIS

Jedná se o revoluční technologii využívající kombinaci ultrazvuku s vysokofrekvenční energií, což umožňuje s velkou přesností směřovat paprsek do hlubších vrstev tukové tkáně. Tím dochází k rozvolnění tukových buněk a následně k uvolnění tuku do mezibuněčného prostoru, odkud je odváděn pomocí lymfatického systému.

Neinvazivní liposukce

Jedinečnost terapie spočívá v jejích dlouhodobých účincích při tvarování všech typů postav a redukci tukových polštářů. Použití přístroje navíc zmírňuje projevy celulitidy, redukuje strije a celkově zlepšuje elasticitu a strukturu pokožky. Napomáhá vyhlazení nerovnosti pokožky (např. po chirurgických zákrocích), zlepšuje prokrvení pokožky i funkci lokálního metabolismu. Navíc podporuje funkci lymfatického systému a adekvátní regulaci tekutin v těle. Jedná se o bezpečnou a zcela bezbolestnou proceduru, která je klinicky ověřena na úrovni biochemického testování (biopsie).

Průběh, frekvence a doba ošetření
Ošetření je vnímáno jako intenzivní a příjemná tepelná masáž, při níž klient leží na lůžku a relaxuje. Terapie je nezávislá na ročním období i opálení klienta a neomezuje jej v žádné následující aktivitě.

Doba ošetření trvá maximálně 45 minut, probíhá průměrně ve 4-6 sezeních v odstupu 10-14 dnů.

Ceník