Poskytované služby
Emsella-léčba inkontinenceMesobotoxBiostimulační laserLiposukce zmražením
tukových buněk
Neinvazivní liposukce
EXILIS
Bodylifting EXILISOmlazení obličeje EXILISVyhlazení celulitidy X-WAVEPermanentní epilaceOdstranění drobných
vrásek obličeje
Odstranění rozšířených
žilek a léčba akné
Odstranění hormonálních
a pigmentových skvrn
Chemický peeling LarensKosmeceutika LarensE-Shop

Liposukce zmražením tukových buněk

Liposukce zmražením (kryolipolýza) je v současnosti nejefektivnější neinvazivní metodou na odbourání podkožního tuku. Jde o proces řízeného ochlazování tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému.


Kryoliposukce


Jedinečnost terapie spočívá v bezbolestné aplikaci, jejíž výsledky jsou srovnatelné s chirurgickou liposukcí. Dochází při ní k úbytku tukové tkáně minimálně o 25% s trvalým efektem. Výsledky kryolipolýzy jsou podloženy klinickými studiemi a náš přístroj má evropskou certifikaci Medical Device Directive a americou lékařskou certifikaci FDA, což ji potvrzuje jako lékařskou metodu nové generace.

Technologie kryolipolýzy je velmi bezpečným způsobem odbourávání podkožního tuku, při němž dochází k působení chladu pouze na tukové buňky. Tím je vyloučeno poškození kůže, nervů, cév či vnitřních orgánů. Bezpečnost je zajištěna kontinuálním měřením teploty v 7 zónách a jejím udržováním na přesné teplotě narozdíl od jiných přístrojů experimentujících s teplotou pod bodem mrazu a následným poškozením tkání. Unikátní patentovaný princip aplikace chladivé a extrakce tepelné energie z místa zákroku je vedle efektivity a bezpečnosti metody navíc přirozeným procesem pro tělo.

Průběh, frekvence a doba ošetření
Aplikace metody je pohodlná, probíhá v příjemném prostředí, kde je možné relaxovat. Trvá maximálně hodinu. Ošetření lze aplikovat na všech částech těla, kde se vyskytuje tukový polštářek. Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější stehna, spodní část zad a vnitřní části paží. Ošetření se doporučuje aplikovat 1-3krát v odstupu šesti týdnů.

Danou terapii nelze absolvovat s těžkým cévním, jaterním či metabolickým onemocněním, alergií na chlad či v době těhotenství. Není doporučeno klientům s nadváhou více než 10 kg.

Ceník