Poskytované služby
Emsella-léčba inkontinenceMesobotoxBiostimulační laserLiposukce zmražením
tukových buněk
Neinvazivní liposukce
EXILIS
Bodylifting EXILISOmlazení obličeje EXILISVyhlazení celulitidy X-WAVEPermanentní epilaceOdstranění drobných
vrásek obličeje
Odstranění rozšířených
žilek a léčba akné
Odstranění hormonálních
a pigmentových skvrn
Chemický peeling LarensKosmeceutika LarensE-Shop

Vyhlazení celulitidy X-WAVE

Jedná se o jedinečnou, patentovanou technologii používající akustickou rázovou vlnu pro odstranění celulitidy a zeštíhlení ošetřované oblasti. V průběhu ošetření se účinným způsobem odbourávají tukové buňky, uvolňuje se zatvrdlá vazivová tkáň, zvyšuje se též cirkulace krve a lymfy a tvoří se kolagen.

Celulitida

Následný dlouhodobý účinek můžeme pozorovat v podobě pevnější kůže s přirozenou pružností a zlepšenou kožní texturou. Dochází tak vedle zpevněné kůže a podkoží k výraznému zlepšení vzhledu strií a jizev, zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí a k stimulaci lymfatického systému.

Celulitida

Náš certifikovaný lékařský přístroj je klinicky ověřen a užívá se jak v estetické, tak i rehabilitační medicíně. Pro vysoce efektivní výsledky a bezbolestné ošetření, které nepoškozuje povrch kůže, je v současnosti považován za nejúčinnější terapii v boji proti celulitidě.

Estetickou rázovou vlnou lze ošetřit oblasti hýždí, stehen, boků a vnitřní strany paží. Metoda se aplikuje 2 x týdně v délce trvaní 30-60 min. Pro dosažení očekávaných efektů se doporučuje celkový počet sezení 6-10. Zlepšení probíhá i po ukončení terapie až do 6 měsíců.

Ceník